Grupy >> Rozmowy intelektualistów >> Forum >> Adam Michnik trafił do szpitala.
Autor Wypowiedź
Nasz wielki naczelny trafił do szpitala z poważnym bólem dupy. Podejrzewa się raka prostaty, ale być może ból ( jak podejrzewają znajomi Adama Michnika ) jest wynikiem tego, że władzę w Polsce sprawują ludzie, którzy wiedzą co to znaczy być Polakiem. Tak czy inaczej, skąd by nie pochodził ból dupy, łączymy się w smutku nad obecnym losem redaktora. Od siebie dodam, że nie jest to pierwszy, ani ostatni ból, więc wszystkim lewicowym ludziom sugeruję profilaktycznie dmuchanie w dupę, przeczyszczenie naturalne, bądź ewentualnie lewatywę z kawy.

20 lipca 2016, 23:36:04
(ciąg dalszy powyższego postu):
... i o przekazanie mi uzyskanej w ten sposób zawiesiny, bym miał się czym żywić. Za przesyłkę uiszę ze środków uzyskanych dzięki 500+

gapa na s

20 lipca 2016, 23:48:35
Ależ to jest twój post, miej odwagę się podpisać !

Jan Jeż Jarocki prosi o: " o przekazanie mi uzyskanej w ten sposób zawiesiny, bym miał się czym żywić. Za przesyłkę uiszę ze środków uzyskanych dzięki 500+ ".

Pomożecie ? :) Nie za darmo, jak napisał :)

21 lipca 2016, 00:19:39
"Wasz wielki naczelny"? To by się zgadzało. Żyć bez niego byście nie mogli. Musicie mieć namacalnego wroga wszystkich prawdziwych Polaków, bo bez tego Was nie ma. Was Prawdziwych Polaków. Ja niestety jestem tylko Polakiem i nie muszę Michnika co chwilę uśmiercać i posyłać do szpitali. Sam się kiedyś wykończy. Tak podejrzewam po sokratejsku.

21 lipca 2016, 01:41:04
Wpisałem w google "Prawdziwy Polak", żeby sprawdzić czy num jestem i wyskoczyło mi to:
http://www.sawiusz.pl/prawdziwy-polak/

21 lipca 2016, 02:33:32
21 lipca 2016, 02:41:39
Dlaczego administracja portalu "liternet" nie przestrzega regulaminu, który na tymże portalu zamieściła:
"1. Zapoznaj się dokładnie z Regulaminem serwisu i przestrzegaj jego zasad.

2. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci. Ponosisz odpowiedzialność prawną za swoje wypowiedzi, które naruszają dobra osobiste innych osób. Twoje wpisy naruszające zasady komentowania i Regulaminu będą usuwane. A w szczególności te, które:

a. Zawierają groźby, treści wulgarne, obsceniczne, nienawistne, agresywne, dyskryminujące i inne tego rodzaju

b. Obrażają i deprecjonują inne osoby ze względu na ich pochodzenie, wykonywany zawód, przekonania, wyznanie,
światopogląd, wiek, płeć czy orientację seksualną

c. Dotykają prywatności innych osób, naruszają ich godność, dobra osobiste, prawa autorskie i inne dobra prawem chronione

d. Zawierają oskarżenia, które nie są podparte dowodami w postaci ustaleń prokuratury czy wyroków sądów

e. Są niezgodne z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami

f. Zawierają wiadomości z prywatnymi adresami poczty elektronicznej, danymi osobowymi i teleadresowymi innych osób

g. W odniesieniu do innych uczestników dyskusji posługują się nazwiskiem, zamiast nickiem lub imieniem

h. Są „nie na temat”, tzn. nie odnoszą się do tematu artykułu/wpisu blogowego lub poruszanych w nim wątków..."

21 lipca 2016, 08:49:05
Ludwig van Goth

http://liternet.eu.pn/cn/ludwig.htm

OOOO:===

21 lipca 2016, 12:07:37
Ben Stiller zapowiadał się źle (np. reż Reality Bites z Winony Rider, niby manifest pokolenia X, a raczej gówno), ale później coraz lepiej, kretyński ale jednak trochę pythonowski Zoolander, świetny "Genialny Klan". Daje radę

21 lipca 2016, 12:08:38
21 lipca 2016, 15:05:25
Pisałem wiele o destrukcji, sam byłem mega autodestrukcyjny.
Temat wydaje się ciekawy, do czasu

21 lipca 2016, 15:54:58
Bywały takie okresy, że trzeba było najpierw zburzyć, bo inaczej nie dało się budować.
Dotyczy to raczej krwawych rewolucji, ale były i takie w sztuce.
Wtedy sięgano najczęściej po klasycyzm (nie wiedząc, że to klasycyzm, tak jak nie wie się zwykle, że matriarchat poprzedzał patriarchat)

21 lipca 2016, 15:55:57
21 lipca 2016, 16:14:32
Napoleon Culpa

21 lipca 2016, 16:58:49
21 lipca 2016, 21:33:13
WTF?!

21 lipca 2016, 22:37:38
Mówienie płynne w jakimś języku nie oznacza, że ktoś mówiący płynnie po francusku, angielsku bądź polsku jest Francuzem, Anglikiem lub Polakiem. Język jest takim podstawowym warunkiem, żeby o tym mówić, ale nie jedynym. Nie każdy mówiący po polsku wie, co to znaczy być Polakiem. Od posiadania wiedzy przygoda dopiero się zaczyna, a nie kończy.

22 lipca 2016, 00:31:05
Krótko. Co definiuje prawdziwego Polaka?

22 lipca 2016, 01:23:14
Źle postawione pytanie ! Nie prawdziwego, ale w ogóle co to znaczy być Polakiem ? Mówienie po polsku to za mało, by uważać się za Polaka. Odpowiedź dałem w pierwszym poście. Nasz rząd, nasza premier i nasz prezydent wiedzą co to znaczy być Polakami. Adam Michnik wie co to znaczy być komunistą.

22 lipca 2016, 14:33:42
To jest nic nie warte co napisałeś. To zdanie nie jest odpowiedzią na moje pytanie. To unik. Jak w debacie politycznej. Żadnych konkretów.
Co to znaczy, że rząd i prezydent wiedzą co to znaczy być Polakami? Mam do prezydenta zadzwonić i zapytać.
Ciebie pytam. Zapytam jaśniej. Co Ciebie jako Polaka charakteryzuje. Tylko nie pisz, proszę, że poparcie dla obecnego rządu, bo to będzie znów odesłanie do rządu i prezydenta.

23 lipca 2016, 07:38:22
"Nic tak nie zatruwa życia społecznego, nie niszczy ducha narodu jak nienawiść. Coraz więcej jej w Polsce. Miliony ludzi o liberalnych poglądach zaczynają nienawidzić obecnej ekipy rządzącej. Ale tych, którzy popierają nowy porządek, też są miliony. Ci ludzie szczuci są przez PiS, więc tym bardziej nienawidzą tych, którzy stawiają opór niszczeniu demokracji w Polsce."
Tomasz Jastrun w Tygodniku Przegląd

23 lipca 2016, 08:40:09
z tymże Ty królu lukrze jesteś najmniej obiektywny w tej kwestii. to Ty wielokrotnie tu, jak i na innych portalach wielokrotnie manifestowałeś ostentacyjnie swoją pogardę do Polski i do polskości, dając do zrozumienia, że to jest przejaw dojrzałości i nowoczesności. Europejczyk pełną gębą. Ty i Tobie podobni to ofiary zgrabnej indoktrynacji, czego nigdy nie pojmiesz lub też zrozumiesz nie będziesz chciał. co się dzieje z Twoją doskonałą Europą? gdy wychodzę nad morze nad polski Bałtyk, nie muszę przejmować się, że jakiś zindoktrynowany pojebaniec z krzykiem na ustach o wielkości swojego boga zacznie do mnie strzelać z Kałasznikowa. tak to wygląda w zaściankowej Polsce. a wy, już się przyzwyczailiście, że co chwilę zamach, bo tak musi być w postępowej Europie. już nawet nikt na to nie zwrócił uwagi, po zamachach w Nicei i Monachium. wcześniej portalowe płaczki wylewały łzy nad Charlie Hebbo i Paryżem. już was wytresowali, żeby milczeć na temat europejskiego pojebaństwa. "liberalne poglądy" ?? liberalizm, socjalizm to były kiedyś określenia stosunków ekonomicznych i skupiały się na próbach zdefiniowania najwłaściwszych uwarunkowań w obrocie gospodarczym. dziś te pojęcia odnoszą się głownie do kwestii obyczajowych.
to wszystko, co reprezentujesz światopoglądowo, to pusta wydmuszka. za Trockim - "mam nadzieję, że skończycie na śmietniku historii".

23 lipca 2016, 09:03:46
" Jesteście bankrutami. Odegraliście już swoją rolę. Odejdźcie tam, gdzie jest wasze miejsce – na śmietnik historii. " - Lew Trocki 1917

23 lipca 2016, 09:27:05
Piszesz borowiku:
"Ty wielokrotnie tu, jak i na innych portalach wielokrotnie manifestowałeś ostentacyjnie swoją pogardę do Polski i do polskości, dając do zrozumienia, że to jest przejaw dojrzałości i nowoczesności. Europejczyk pełną gębą."
Może jakieś konkrety?

Kocham Polskę. Polskę przyjazną innym narodom i innym religiom.
Fanatyzm, nacjonalizm, ksenofobia niszczą Polskę. Kocham Polskę
bez dyktatur, tolerancyjną i silną gospodarczo a nie militarnie.

23 lipca 2016, 09:27:16
Lew Trocki był agentem przysłanym do Rosji z pieniędzmi kapitału amerykańskiego.
Tak samo jak Lenin, którego wysłał do Rosji sztab generalny armii niemieckiej, żeby robił rewolucję i tym samym osłabił Rosję militarnie.

Powoływanie się na Trockiego jest dla Ciebie kompromitujące.

Polska rozumu i wyobraźni a nie pięści i chamstwa ma przyszłość.

23 lipca 2016, 10:24:45
głupiś, a każda Twoja kolejna odpowiedź jest głupsza od poprzedniej. a teraz już mi nie przeszkadzaj, bo jestem na lekkiej bombce, słucham Barry White'a i zapinam swoją kochankę.
Howgh.

23 lipca 2016, 13:25:18
Jakaś głupia kłótnia a ja nadal nie wiem co powinno charakteryzować Polaka, żeby ne był podejrzany o nieprawdziwość.
Wiemy już, że nie wystarczy mówić po polsku.

24 lipca 2016, 01:11:01
rzeczowy argument "głupiś". jak mawiał bohater "Potopu": "sam głupiś".

24 lipca 2016, 09:16:11
Prawdziwy Polak, Ludwiku, śpi z mapą Polski "od morza do morza".

24 lipca 2016, 09:27:31
Przymiotnik "prawdziwy" pochodzi od rzeczownika "prawda".
A "prawda" ma wiele definicji, zależnych od wyznawanego kierunku filozofii czy ideologii.
Dla polityków wszelkiej maści (i propagandzistów takich jak gapa na s czy borowik ceglastopory ) zgodnie z wyznawanym przez nich pragmatyzmem, "to jest prawdziwe, co jest korzystne". Pragmatyzm powstał w Stanach Zjednoczonych i rozszerzył się na cały świat jak zaraza.

Dlatego dla wyżej wymienionych propagandzistów, prawdziwy Polak, to człowiek mówiący po polsku i popierający ich prawicowe, nacjonalistyczne poglądy.

24 lipca 2016, 11:03:16
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się