Grupy >> Małpi gaj >> Forum >> MARTA I
Autor Wypowiedź
co pani zrobla najlepszego? gdzie jest wczorajszy wiersz? to pierwszy wiersz od bardzo dlugiego czasu, ktory chcialam zatrzymac - i nie zdazylam... poezja mi sie przejadla, nudzi, nuzy, wszystko sie w niej powtarza, a pani mnie zaskoczyla. to bylo fajne odkrycie - no wlasnie - bylo :(

nie wiem kim pani jest, nie pisze na poczte, bo tego nie znosze, pisze tu, w malpim gaju, bo po to jest to miejsce: nie radzi sobie pani z krytyka? to jest poligon doswiadczalny, tu mozna nauczyc sie z nia radzic. zna pani powiedzenie: co nie zabija, to wzmacnia? warto sie wystawic na ten obstrzal, zeby stwardniec / nabrac pewnosci do siebie/ do tego co sie robi. a to, co pani ostatnio tu napisala, bylo wprost genialne! of'c dla mnie, dla kogos innego nie - czy to jest powod, by zaraz sie dasac? kazdemu dogodzic nie sposob. mam nadzieje, ze to zwykly dziewczynski foch :) pozdrawiam.

19 grudnia 2013, 11:52:27
mialam kiedys taki czas, ze na krytyke reagowalam atakiem, potem sie wycofalam, potem chcialam zapomniec, a teraz dziekuje za tamte doswiadczenia, bo dzieki nim moglam rozpoznac siebie i zaczac pracowac nad tym kims/ czyms, co sie we mnie obraza, stroszy, nadyma.

prosze przywrocic wiersz, bardzo prosze

19 grudnia 2013, 12:00:27
[wpis usunięty przez założyciela grupy]
19 grudnia 2013, 12:05:03
nie chcę się rozpisywać dlatego dziękuję tylko, jutro może dam mu drugie życie:) pozdrawiam świątecznie :)

19 grudnia 2013, 23:50:13
uff. prosze tylko niczego nie zmieniac. zwlaszcza dopelniaczy:)

20 grudnia 2013, 00:00:10
a.z. - empatia? :)

20 grudnia 2013, 22:23:34
jaka emaptia? zachwyt, pelen dzikiej trwogi:)

20 grudnia 2013, 22:49:01
Aha, bo już myślałem, że empatia.

22 grudnia 2013, 11:45:45
"zachwyt, pelen dzikiej trwogi" - stawiam w ciemno, że Twoja największa miłość w życiu tak wyglądała

22 grudnia 2013, 11:46:45
Marii Pawklikowskiej Jasnorzewskiej:) to ze spektaklu. a wczesniej - z zycia.

22 grudnia 2013, 15:16:59
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się